לתיאום פגישת ייעוץ חינם התקשרו

אודות

עופר ל. עבודות אלומיניום בע״מ

חברת עופר ל. אלומיניום בע"מ נוסדה בשנת 1995 על ידי עופר לוי, והיא מתמחה בביצוע של כל עבודות האלומיניום, הזכוכית והזגגות. כל העבודות איכותיות, ומתבצעות בדייקנות מרבית.

לחברה ניסיון וידע רבים, שנרכשו במשך השנים, ואלה מיושמים בכל העבודות, שמתבצעות לשביעות רצונם המלא של הלקוחות. כל הלקוחות של עופר ל. אלומיניום נהנים מליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך. החברה מעסיקה צוות עובדים קבוע ומנוסה, שעושה שימוש בחומרי גלם איכותיים בלבד, ומקפיד על ביצוע מצוין של כל העבודות, תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים.

החברה ערוכה למתן מענה לפרויקטים בכל סדר גודל, והיא משרתת לקוחות עסקיים ומוסדיים, שביניהם: רמי לוי שיווק השקמה, מגה-אור, ג'וינט ישראל, מרכזים רפואיים כמו קופת חולים מאוחדת, חנויות, קבלני בנייה ועוד. כמו כן, החברה מספקת מוצרי אלומיניום לבניינים ולפרויקטים שונים.

גם לקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ נהנים מעבודות האיכות של עופר ל. אלומיניום. החברה מספקת שירות לבעלי וילות ובתים פרטיים, ומייצרת עבורם את המוצרים הבאים: חלונות, סוככים, תריסים חשמליים, דלתות אלומיניום, סגירות למרפסות ומקלחונים.

כל לקוחותיה של החברה, בין אם העסקיים ובין אם הפרטיים, נהנים מיתרונות רבים:
מתן אחריות על כל עבודה יחס אישי ומתן שירות ברמה גבוהה תוצאות ללא פשרות ובאיכות מעולה
התאמה אישית לצרכים ולתקציב של הלקוח פגישת ייעוץ ללא התחייבות וללא עלות! הצעת המחיר ניתנת כבר בפגישת הייעוץ הראשונה, כאשר אנשי הצוות ניגשים אל הלקוח.

ניתן להגיע למפעל בכדי להתרשם מתצוגה של עבדות אלומיניום ולבחור את הדגמים, החומרים והמוצרים שתרצו לראות אצלכם בבית, במשרד או בעסק.