לתיאום פגישת ייעוץ חינם התקשרו

סגירות אלומיניום

סגירות אלומיניום

סגירות אלומיניום

מהן סגירות אלומיניום?

סגירות אלומיניום, כשמן כן הן – סגירות של חלל פתוח לטובת קירוי ויצירה של חדר סגור העמיד בכל פגעי מזג האוויר.

 
 

למי מתאימות סגירות אלומיניום?

  • לבתי קפה ומסעדות – אם יש לכם מסעדה או בית קפה ואתם רוצים להמשיך לשרת את הלקוחות שלכם גם בחורף ולשמור על מחזור ההכנסות הרגיל – סגירת אלומיניום של השטח החיצוני של המקום תהיה עבורכם הפתרון המתאים.
  • לאנשים פרטיים המעוניינים לסגור מרפסת – אם יש בדירה שלכם מרפסת ואתם מעוניינים לסגור אותה על מנת שתהפוך לעוד חדר, סגירת החדר באמצעות גג אלומיניום וקירות פנלית או אלומיניום בשילוב זכוכית.
  • לאנשים המעוניינים ליצור חדרי שמש או להתקין גג הזזה חשמלי – חדרי שמש הסגורים באלומיניום הם חדרים שמאפשרים לכם להיות בפנים ולהרגיש בחוץ, בזכות קירות הזכוכית וגגות האלומיניום המאפשרים חדירה של שמש בכל שעות היום. גגות הזזה חשמליים העשויים מאלומיניום מספקים איטום מלא של המבנה ואפשרות ליהנות מקרני שמש נעימות בכל שעה משעות היום.

למה דווקא סגירות וגגות מאלומיניום?

כי מדובר במתכת שיש לה את כל היתרונות:

  • עמידות לאורך זמן – האלומיניום עמיד מאוד בפני שריטות, פגיעות ובפני נזקי מזג האוויר, וגם לאחר שנים, עם תחזוקה קלה מאוד, נראה ממש כמו חדש.
  • גמישות עיצובית – האלומיניום הוא מתכת מאוד גמישה, ולכן הוא מאפשר לעצב אותו כמעט בכל צורה. התוצאה: ניתן ליצור גגות אלומיניום ופנלים מאלומיניום בדיוק על פי קווי המתאר של המבנה, ולקרות כל מקום בצורה מושלמת – להנאתכם.
  • מראה מנצח – הבוהק של האלומיניום משתלב עם כל סגנונות העיצוב, ותורם הרבה מאוד למראה יוקרתי ומיוחד של המקום.
    אם גם אתם מעוניינים לסגור מרפסת, לבנות חדר שמש או לקרות שטח פתוח של עסק – אין בכלל ספק שסגירות אלומיניום הן התשובה המדויקת עבורכם.

עופר ל. אלומיניום – סגירות אלומיניום לשירותכם

עופר ל. אלומיניום מתמחה בביצוע עבודות של קירוי שטחים פתוחים וסגירת מרפסות באמצעות סגירות אלומיניום איכותיות.
אנו עושים שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר הקיימים היום בשוק, ומבצעים כל עבודה ביסודיות ובאחריות.