לתיאום פגישת ייעוץ חינם התקשרו

פרופיל אלומיניום קליל 4300

WhatsApp Image 2020-02-10 at 08.09.28

חלונות ודלתות במסגרת פרופיל אלומיניום קליל 4300 הם חלונות בעיצוב אלגנטי ומרהיב, אשר מספקים אור טבעי רב לחלל ופתיחת ציר נוחה לחדירה מקסימלית של אוויר.

 פרופיל קליל 4300 מתאים למספר מנגנוני פתיחה של החלון, לנוחות מרבית והתאמה לכל חלל וחדר:

פתיחת ציר- פתיחת החלון על גבי צירים. פתיחה מתאימה לחלונות קטנים ובינוניים, לניקוי החלון בקלות מבלי צורך להוציא אותו ממקומו, כמו גם כניסה אופטימלית של אור ואוויר.

פתיחת קיפ- פתיחת קיפ לחלון היא פתיחה בשיפוע, אשר מיועדת לחדרים קטנים מאחר והיא אינה מפריעה לתנועה בחדר ואינה גוזלת מקום, ומאפשרת אוורור קבוע של החלל. מתאימה מאוד לחדרי שירותים ואמבטיה.

פתיחת דריי קיפ- מנגנון חכם ומתקדם אשר מאפשר פתיחה על ציר, בשיפוע, עד 45 מעלות. מדובר למעשה בשילוב בן שתי השיטות לפתיחה קלה, נוחות שימוש ואוורור אופטימלי של החלל.

לחדרי ילדים או למי שמסיבה אחרת מעוניין להגביל את פתיחת הציר ניתן לשלב מנגנון פרזול המאפשר נעילת הגנה.

פרופיל אלומיניום קליל 4300 הוא פרופיל בלגי איכותי, המתאים לכל פתחי היציאה, האוורור והתאורה הטבעית, ומשלב בין פרופילים צרים ומעודנים במראה מינימליסטי ונקי, לחוזק מכני, עמידות, איטום ובידוד ברמה גבוהה במיוחד.

הפרופיל ניתן לשילוב עם רשתות קבועות או רשתות נשלפות, ומגוון תריסי איכות מעוצבים בניהם: מערכת תריסים מונובלוק, תריס קליל בלגי 1300 הנפתח החוצה על גבי ציר ומערכת ארגז תריס סנוי מדגם פירנצה.

פרופיל קליל 4300 מגיע במבחר צבעים וטקסטורות ובהתאמה לשלל אפשרויות עיצוביות, לחללים ביתיים, צימרים וחדרי אירוח ואחרים.

חברת עופר אלומיניום מציגה מקצועיות שאין שניה לה, עיצובים משתנים ומתקדמים לכל סוגי החללים ושיווק מיטב הפרופילים ופתרונות האלומיניום באיכות בלתי מתפשרת.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest